TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE Printed Crewneck – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE Printed Crewneck

Kodi i produktit: CI5041-703

, ,

65.00 32.50

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
67
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 112€
112€
112
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 32€
32€
32

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona