VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REACT INFINITY RUN FK 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REACT INFINITY RUN FK 2

Kodi i produktit: CT2357-101

, ,

141.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

101 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 62€
62€
62
FACTOR WP TX

,

62.50
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp