VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE REVOLUTION 5 PRM - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE REVOLUTION 5 PRM

Kodi i produktit: CV0159-019

, ,

48.80

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

019 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 42€
42€
42
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp