Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE TRAINING DUFFEL

Shifra: BA6203-247

,

32.00 25.60

- Mund të ju pelqejë

20%
ADIDAS DUFFEL BAG

,

49.95 39.96
50%
50%
20%
RX PL49-10

,

83.00 66.40
20%
RX KETT-12

,

51.00 40.80

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona