Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE TRAINING DUFFEL

Shifra: BA5957-010

,

33.00 26.40

- Mund të ju pelqejë

20%
20%
RX AW

,

27.00 21.60
20%
50%
50%

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona