VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE VICTORI ONE SLIDE PRINT - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE VICTORI ONE SLIDE PRINT

Kodi i produktit: CN9678-401

, ,

,

37.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

401 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 42€
42€
42
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp