VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE WEARALLDAY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE WEARALLDAY

Kodi i produktit: CJ1677-001

, ,

57.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

001 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
JINX

,

24.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp