VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE ZOOMX INVINCIBLE RUN FK 2

Kodi i produktit: DH5425-102

, ,

207.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

102 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 32€
32€
32
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 19€
19€
19
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 94€
94€
94
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 30€
30€
30

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp