VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Produkt - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Produkt

88.00
70.40

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

- Mund të ju pelqejë

Rrot per ushtrime

29.00
23.20
Vendmbajtëse
SNEAKER 1/1

2.50
2.00
Vendmbajtëse
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 22€
22€
22
RS-X Hard Drive

88.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp