VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË PURE DRIVE TEAM UNS. NC - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

PURE DRIVE TEAM UNS. NC

Kodi i produktit: 101441

,

200.00

Përshkrimi

Disa e quajnë atë përcaktimin e fuqisë. Ju do ta quani avantazhin tuaj të padrejtë. Ne e quajmë atë Pure Drive.

Babolat nisi Pure Drive në 1994 dhe shpejt vendosi standardin për energjinë. Me çdo model të mëvonshëm, ne kemi inovuar dhe Evoluar për të përmbushur kërkesat e lojës. Nuk është çudi që Pure Drive është një nga racet më të njohura dhe të gjithanshme në botë. Gjenerata e 10-të e Pure Drive e çon lojën tuaj në nivelin tjetër me fuqi shpërthyese me pikë dhe rritje të ndjesisë.

Ekipi i Pure Drive është i përkushtuar për lojtarët që kërkojnë një raketë të fuqishme, por më të lehtë për një trajtim më të mirë.

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

BLUE 2

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp