VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË TRAKË PER VRAPIM RX 199 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

TRAKË PER VRAPIM RX 199

Kodi i produktit: RX 199

,

1,219.00

Përshkrimi

kompjuter shumëfunksional jashtëzakonisht masiv (rruga, shpejtësia, koha, kaloritë, impuls i matur në dorezat-pëllëmbët) – prekje e butë; vend magazinimi për shishe dhe sende të vogla (telefoni, telekomanda, çelësat …)
Ekran LCD i madh 7 ”blu, ekran me shumë funksione në të njëjtën kohë, përfshirë skemën e programit
14 + 3 programe të ndryshme të dhëna nga kompjuteri për llojin e ekzekutimit, plus kontrollin manual.
shpejtësia e motorit nga 1 km / orë (punë shumë e ngadaltë) në 16 km / orë (sprint shumë i shpejtë).
fuqia kryesore e motorit 2.5 HP.
Rregullimi i nivelit të ngritjes – dixhital (ka një motor tjetër për rregullimin e nivelit të këndit-15-%);
çelësi i sigurisë (magnetik) – në rast të rënies, automatikisht mbyllet
HAPI I AJRIT (ndjenja natyrale ajrore kur vraponi); shkel e bërë nga materiali i jashtëzakonshëm MDF me elasticitet dhe qëndrueshmëri të madhe.
ngjyra metalike – dërgoni të zezë margaritar, ngjyrë të zezë plastike, me detaje argjendi rreth kompjuterit, pamje e fuqishme
pragjet moderne.
heq pas përdorimit (zë më pak se 1m2 hapësirë); gjatë ngritjes, ajo ulet ngadalë me ndihmën e një amortizuesi
ka rrota rrotulluese.
dizajn modern i fuqishëm.
dimensioni i shkeljes: 1300 mm x 450 mm.
dimensionet e pajisjes së montuar:
Gjatësia 167.5 x Gjerësia 80 x Lartësia 150 cm
dimensionet e kutisë: 209 x 83 x 36.5 cm
pesha maksimale e ushtruesit është 130 kg.
NW-74 kg. GW-81 kg

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp