VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING-RX 880 PRO – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RING-RX 880 PRO

Kodi i produktit: RX 880 PRO

,

1,079.00

Përshkrimi

Lloji: Trajner eliptik gjysmë profesional
Përmasat: 159.5 x 67 x 178 cm
Për peshën e ushtruesit: deri në 120 kg
Pesha e volantit: 7 kg
24 programe ushtrimesh
Xhep në të dy drejtimet

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp