VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ROLLY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ROLLY

Kodi i produktit: ELE203F114-03

,

17.50

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

03 ONE SIZE

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 17€
17€
17
J2c

5.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp