VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING 120×35 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RING 120×35

Kodi i produktit: RS DZ120BW

,

109.00

Përshkrimi

thaset janë bërë nga një brez i ri i materialit (material i fortë i plastifikuar) i cili është më i mirë, më i fortë dhe shumë më i mirë se lëkura. Nga rruga, të gjitha kompanitë më të famshme në botë tani prodhojnë çanta nga ky material. Ata janë të mbushur me mbështetëse tekstili, të cilat mbushen lehtësisht në qese.

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp