VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RING

Kodi i produktit: RS DZ128

,

120.00

Përshkrimi

thaset janë bërë nga një brez i ri i materialit (material i fortë i plastifikuar) i cili është më i mirë, më i fortë dhe shumë më i mirë se lëkura. Nga rruga, të gjitha kompanitë më të famshme në botë tani prodhojnë çanta nga ky material. Ata janë të mbushur me mbështetëse tekstili, të cilat mbushen lehtësisht në qese.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp