VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING Biciklet fitnesi - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RING Biciklet fitnesi

Kodi i produktit: RX 115

,

Përshkrimi

· Ekran dixhital (konsumi i kalorive, koha e vozitjes, shpejtësia, distanca e përshkuar, skanimi, kilometrazhi – km totale që nuk mund të fshihen, matja e rrahjeve të zemrës – matur në dorezat – pëllëmbët). Vend për telefon, iPad, gazetë

· 8 nivele ngarkese – transmetim magnetik – kutia e transmetimit masiv (modeli i ri)

· 8 gradë të niveleve të lartësisë së sediljes (të forta, të rehatshme); rregullimi i sediljes lart e poshtë

· Teknologji e re magnetike e teknologjisë së lartë; rrip dhe mbajtës i përforcuar i transmetimit

· Rregullimi i këndit të drejtimit

· Dizajn modern

· Detaje prej metali – e zezë mat, ngjyra e kuti – e zezë – blu

· Nivelimi në lidhje me sipërfaqen në të cilën qëndron traineri i biçikletave

· Dizajn modern

· Përmasat e pajisjes së montuar:

· 91 x 46 x 127.5

· Pesha e volantit 5 kg

· Për peshën e ushtruesve deri në 100 kg

· NW-18 kg, GW 20 kg

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp