TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING KETTLLEBEL 6 KG LIVENI – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas

RING KETTLLEBEL 6 KG LIVENI

Kodi i produktit: RX KETT-6

,

27.00 21.60

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona