VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RX PIL75 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RX PIL75

Kodi i produktit: RX PIL75

,

20.00

Përshkrimi

ideal për ushtrime aerobike, ushtrime pilates, ushtrime shtrirjeje dhe relaksuese për trupin, muskujt dhe kockat,
madhësia 75cm,
bërë nga material PVC me cilësi të lartë,
i reziston peshave deri në 160 kg,
për ushtrues deri në 185 cm në lartësi,
të paketuara në një kuti me ngjyra.

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp