VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RING SET 2X20 KG – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RING SET 2X20 KG

Kodi i produktit: RX PL01-20

,

129.00

Përshkrimi

Seti i pllakave 2 x 20 kg;
diametri i pllakës fi32,
për shiritin fi30,
diametri i pllakës 34cm

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp