VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RX RX 603 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RX RX 603

Kodi i produktit: RX RX 603

,

169.00

Përshkrimi

· Ngjyra e pajisjes – e zezë mat

· Përmasat e pajisjes së montuar 116x77x20

· Pesha maksimale e ushtruesit është 100 kg.

· NW-16 kg. GW-18 kg
Paddle paddle është një pajisje e jashtëzakonshme sepse, përveç performancave kardio të marra nga trajnimi, mundëson shtrëngimin dhe ruajtjen e tonit në të gjithë pjesën e sipërme të trupit. Muskujt e shpinës, krahëve dhe këmbëve të plota preken veçanërisht

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp