VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RX1 Black - Skuter elektrik RX1 BLACK - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RX1 Black – Skuter elektrik RX1 BLACK

Kodi i produktit: RX1 BLACK

, ,

500.00

Përshkrimi

Garancion : 1 vjeqar
Nuk rekomandohet ngasja e skuterit në terren te lagësht

- Mund të ju pelqejë

RX SKLEK

,

20.00
RX RX 603

,

169.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp