VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË RX2 White - Skuter elektrik RX2 WHITE RX2 WHITE RX2 WHITE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

RX2 White – Skuter elektrik RX2 WHITE RX2 WHITE RX2 WHITE

Kodi i produktit: RX2 WHITE

, ,

550.00

Përshkrimi

Garancion : 1 vjeqar
Nuk rekomandohet ngasja e skuterit në terren te lagësht

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp