VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKIP – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKIP

Kodi i produktit: S21533-RS001

, ,

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

RS001 41

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 69€
69€
69
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 48€
48€
48
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp