VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË TORNA – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

TORNA

Kodi i produktit: S21536-KK001

,

,

34.30

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

KK001 41

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 48€
48€
48
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp