TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS DELSON – SELECTO – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS DELSON – SELECTO

Kodi i produktit: 65801 CHOC

,

84.95 61.16

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 35€
35€
35
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 47€
47€
47
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 16€
16€
16
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 36€
36€
36

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona