TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS GLACIAL ULTRA – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS GLACIAL ULTRA

Kodi i produktit: 16677 BURG

,

79.95 55.97

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 33€
33€
33
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 33€
33€
33
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 28€
28€
28

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona