TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS OUTDOOR – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS OUTDOOR

Kodi i produktit: 15562 BKMT

,

99.95 69.97

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 23€
23€
23
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona