VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS SKECH-AIR ELEMENT-PRELUDE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS SKECH-AIR ELEMENT-PRELUDE

Kodi i produktit: 12645 WMLT

42.48

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
LANA

,

24.00
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp