VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS ULTRA FLEX-FIRST TAKE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS ULTRA FLEX-FIRST TAKE

Kodi i produktit: 12837 SAGE

64.95

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 41€
41€
41
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 70€
70€
70
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 70€
70€
70
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp