TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS ULTRA FLEX-JUST CHILL – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS ULTRA FLEX-JUST CHILL

Kodi i produktit: 12918 BBK

,

69.95

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 60€
60€
60

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona