VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS ULTRA FLEX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS ULTRA FLEX

Kodi i produktit: 12830 BBK

32.48

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 34€
34€
34
JINX

,

14.70
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 16€
16€
16
LOMA

,

24.00
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp