TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SKECHERS UNO -STAND ON AIR – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SKECHERS UNO -STAND ON AIR

Kodi i produktit: 73690 RED

,

69.95

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 23€
23€
23
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona