VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SLAZENGER LEMY – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SLAZENGER LEMY

Kodi i produktit: SLB193414-01

42.50

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 48€
48€
48
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 74€
74€
74
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp