VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SLIPPER LOGO SEA GREEN - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SLIPPER LOGO SEA GREEN

Kodi i produktit: SLIPP-142-22SS

,

44.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

142 36

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 34€
34€
34
JINX

,

14.70
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 55€
55€
55

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp