VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SOFT LOUNGE SLEEVELESS - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SOFT LOUNGE SLEEVELESS

Kodi i produktit: SSA213F802-11

23.00
18.40

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

11 L

- Mund të ju pelqejë

Rrot per ushtrime

29.00
23.20
Shtroj fitnesi

60.00
48.00
Vendmbajtëse

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp