VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SPORTY SUPER SNEAKER 3/1 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SPORTY SUPER SNEAKER 3/1

Kodi i produktit: ELSB161213-04

,

6.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

04 36-38

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 17€
17€
17
NIKE CAP

16.00
J2c

5.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp