VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SYLVIA - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SYLVIA

Kodi i produktit: CHF211F403-10

,

, ,

14.40

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

10 36

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 16€
16€
16
EVELYN

,

38.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp