VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË URBAN LADY FULL ZIP HOODY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

URBAN LADY FULL ZIP HOODY

Kodi i produktit: 115252-KK001

,

,

55.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

KK001 XS

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 41€
41€
41
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 10€
10€
10
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 7€
7€
7
On Sale
Sale!
%
Off
58
Save 28€
28€
28

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp