VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË W NIKE AIR MAX INTRLK LITE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

W NIKE AIR MAX INTRLK LITE

Kodi i produktit: DH0874-003

, ,

88.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

003 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 70€
70€
70
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 55€
55€
55

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp