VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË W NIKE AIR ZOOM TEMPO NEXT% FK - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

W NIKE AIR ZOOM TEMPO NEXT% FK

Kodi i produktit: CI9924-501

, ,

221.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

501 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 30€
30€
30

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp