VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË W NIKE VICTORI ONE SLIDE PRINT - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

W NIKE VICTORI ONE SLIDE PRINT

Kodi i produktit: CN9676-101

, ,

,

37.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

101 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 32€
32€
32
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 74€
74€
74

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp