VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE AIR MAX SC - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE AIR MAX SC

Kodi i produktit: CW4554-108

, ,

99.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

108 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 29€
29€
29
BRENDY

12.60
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 91€
91€
91
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 41€
41€
41

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp