VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË WMNS NIKE DELFINE LEA - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

WMNS NIKE DELFINE LEA

Kodi i produktit: CI3761-001

, ,

41.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

001 36.5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
JINX

,

24.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp