VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË YINSY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

YINSY

Kodi i produktit: 24538738-G161

,

88.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

off white 36

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 55€
55€
55
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 70€
70€
70
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 70€
70€
70

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp