VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Pyetje të shpeshta - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Pyetje të shpeshta

– A kryeni dërgesa jashtë Kosovës?
Jo, faqja e blerjeve online nuk kryen dërgesa jashtë territorit të Republikës së Kosovës!
– Si ta ndërroj një artikull të blerë?
Artikullin mund ta ndërroni vetëm në dyqanet tona!
– Për sa kohë vjen porosia?
Porosia vjen tek ju brenda 3 ditë pune, pra në rast se porosia bëhet ditën e hënë ajo vjen të mërkurën ose të enjten dhe në rast se porosia bëhet ditën e premtë ajo vjen të hënën ose te martën per arsye se dita e dielë konsiderohet si ditë pushimi nga posta.
– Si të kontaktoj me postierin?
Ju lutem na kontaktoni ne dhe më pas ne do të ua dërgojmë numrin e postierit që ka porosinë tuaj!
– Cila është metoda e pagesës?
Metoda e pagesës është e thjeshtë dhe mjaft praktike. assport.al nuk kërkon pagesa me kartë krediti apo debiti. Pagesa bëhet ME PARA NE DORË (CASH) në momentin e marrjes së mallit!

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp