VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Shërbimi ndaj klientit - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

Shërbimi ndaj klientit

https://assport.al/ eshte website për blerje online.
Tek ne do të gjeni shumëllojshmëri artikujsh me çmime të arsyeshme.

Fokusi jonë eshte kënaqësia juaj!
Qëllimi jonë është blerja e artikujve duke kursyer energjinë.
Nëse e keni të pamundur të vini tek ne, na lejoni qe ne të vijmë tek ju!

Keni ndonjë pyetje apo paqartësi?
Ne jemi këtu per t’iu ndihmuar.
Na kontaktoni përmes viber
+38345226800
ose na dërgoni email:
[email protected]

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp