VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË STËRVITU NË SHTËPI | 10 MIN - STËRVITJE E GJITHË TRUPIT // PA PAISJE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

STËRVITU NË SHTËPI | 10 MIN – STËRVITJE E GJITHË TRUPIT // PA PAISJE

Nuk mund të shkojmë në palestër këto ditë dhe nuk këshillohet të stërvitemi jashtë. Sidoqoftë, kjo nuk na ndalon të vazhdojmë stërvitjet.

Edhe pse nuk mund të jeni në gjendje të bëni stërvitje me intesitet të lartë në shtëpi, me siguri mund të lini mënjanë 10 minuta nga koha e juaj dhe të bëni stërvitje që do t’ju “zgjojnë” trupin tuaj.

Nëse ky program për stërvitje duket i thjeshtë në shikim të parë sepse nuk kërkon përdorimin e ndonjë paisjeje, stërvitjet që do të bëni janë si intenzive edhe të vështira.

Ne ju rekomandojmë ti bëni ato në mëngjes, edhe pse mundeni edhe gjatë ditës pasi që do ju ndihmojnë të forconi muskujt dhe të filloni ditë më mirë.

 

 

Lajmi i mirë është që nuk keni nevojë për shumë hapësirë për këtë stërvitje – mjafton një shtresë fitnesi dhe një vend në apartamentin tuaj. Çfarë është (mbase) jo aq lajm i mirë është që kjo stërvitje 10-minutëshe bëhet pa pushim. Por mos u dekurajoni, pasi më pas do të ndiheni fenomenal. Thjesht mos u dorëzo!

admini

Komentet janë të mbyllura

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp